Partnerler

 • AWS

 • GamersHub Türkiye ve AWS Game Tech iş birliği ile, program katılımcıları AWS Game Tech’in eğitim, iş, teknik rehberliği ve uzmanlığından yararlanıp AWS hizmetleri ve teknolojisine erişim sağlayabilecek. 175'ten fazla hizmet ve 13 yıllık kanıtlanmış uzmanlıkla AWS kullanan stüdyolar daha hızlı oyun geliştirebilir, ölçeklenebilir ve inovatif oyunlar yaratabilir. Katılımcılar dünyanın en büyük oyun şirketlerinin %90’ının kullandığı AWS'in Game Tech takımıyla beraber çalışacak ve onların deneyimlerinden öğrenecekler.

 • aMVG

 • 2002 senesinde kurulan ve 2014 senesinde WPP tarafından satın alınan aMVG, pazarlama uzmanları ve reklamcılar için veri güdümlü teknolojiler geliştirmeye odaklı,  veri güdümlü bir yaratıcı teknoloji ajansıdır. 20 yılı aşkın tecrübesi, yüzlerce başarılı çalışması ve hem yerel hem uluslararası müşterilerden oluşan geniş müşteri portföyü ile aMVG dijital pazarlama sektöründe sınırları zorlamaya devam ediyor. aMVG özellikle 2020 yılında gaming ve e-sports alanında yaptığı yatırımlarına ek olarak, anzu.io ile gerçekleştirdiği iş birliği ile global pazarda oyunların markalar için birer adreslenebilir medya ekranı haline gelmesi için çalışmalar yapmaktadır. Ek olarak, anzu.io’nun Türkiye’deki temsilciliğini de amvg gerçekleştirmektedir.

 • Anzu

 • Anzu, dünyanın en gelişmiş oyun içi reklamcılık çözümüdür. Mobil cihazlar, PC ve konsol platformlarında çalışan Anzu’nun çözümü, markaların gerçek dünyadaki reklamlarını doğrudan video oyunlarının, e-sporun ve canlı yayınların içine yerleştiriyor. Gerçek zamanlı analizi ve oyun içi mevcut dijital sektör standartlarını sunan türünün tek örneği olan Anzu’nun bu patentli, uyarlanır teknolojisi doğrudan oyun içine yerleştirilebilen ve aynı zamanda yüksek düzeyde izlenebilir IAB-uyumlu reklam formatlarını içeriyor.

  Anzu’un eşi benzeri olmayan reklam teknolojileri entegrasyon çözümleri Comscore, Moat, iş birliği ile reklam izlenirliğini; Kantar ve Nielsen iş birliği ile Brand Lift ölçümünü ve ayrıca hedef kitle doğrulama, veri zenginleştirme ve dolandırıcılık tespitini içeriyor. BITKRAFT Esports Ventures, HBSE Ventures, WPP, Sony Innovation Fund, ve melek yatırımcılar Marc Merrill ve Dylan Collins tarafından desteklenen Anzu, oyunlarda reklamı hem markalar, hem oyun geliştiriciler hem de oyun severler için daha iyi hale getiriyor.

 • Bahçeşehir Üniversitesi ve BUG Lab:

 • GamersHub Türkiye’nin Bahçeşehir Üniversitesi BUG Laboratuvarı iş birliği kapsamında konusunda uzman ve değerli öğretim üyeleri tarafından oyun tasarımı, başarılı oyunların kazanma formülleri, RPG oyunlara giriş gibi konularda dersler ve workshop'lar düzenlenecektir.
 • BUG, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü tarafından başlatılan bir oyun laboratuvarı projesi olarak hayata geçmiştir ve Türk oyun sektörü ve oyun geliştirmek isteyen girişimciler için bir eğitim ve iletişim platformu olmayı amaçlamaktadır.

 • Codeo

 • Autodesk ISV ve Akademik Partneri, Unity Gold Bayisi ve Türkiye’deki tek Yetkili Unity Eğitim Merkezi olan Codeo, Unity Sertifikalı Eğitmenleri ile verdiği eğitimler ve sunduğu yazılım danışmanlıkları ile Türkiye’deki oyun ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. GamersHub Türkiye’nin Codeo iş birliği kapsamında planlanan 30 saatlik unity eğitim paketi ile oyun geliştiricileri en son trendlere ve tekniklere göre tecrübe sahibi olacaklar.

 • hiVC

 • Erken aşama girişimlere fikirden çıkışa kadar girişimcilik yolculuğunun tüm süreçlerinde destek sağlayan halka açık bir yatırım fonudur. Deneyimli kurucu ortaklarımız ve sektörlerinde öne çıkan mentorlarımız, hiVC bünyesindeki girişimleri kendi portfolyolarının bir parçası olarak benimseyerek destek mekanizmamızı güçlü kılıyor. Deneyimli kurucu ekibimizin birebir sağladığı aktif destek, yeni girişimlerin bizden veya bir başka kaynaktan alabileceği yatırımdan çok daha fazla katma değer potansiyeli sunuyor.