AWS Game Tech &
Gamershub Türkiye Bilgi Kaynağı Merkezi

Büyük ve küçük her ölçekteki oyun geliştiricisinin ihtiyaçlarını destekleyen AWS Game Tech, Gamershub Türkiye topluluğunun bir parçası olmaktan mutluluk duyar. Eğitim materyalleri, kılavuzlar ve videolarla oyununun yaşam döngüsünün her aşamasında seni desteklemek için buradayız.

AWS Game Tech Nedir?

AWS Game Tech, oyunlarınızı yaratırken daha hızlı ve akıllıca çalışmanıza, eğlenceli ve yenilikçi deneyimler oluşturmanıza yardımcı bulut tabanlı hizmetler sunar. Ekibinizin boyutu ne olursa olsun, hizmet yelpazemiz, güvenilir altyapımız ve benzersiz yenilik hızımız sayesinde her oyun hayat bulabilir.

Neden AWS Bulut?

Bulut tabanlı sistem oyun iş yükleri için uygun mu? Bulut ekonomisinin daha kapsamlı bir görünümünü oluşturun ve oyun iş yüklerinizi neden AWS Bulut'a taşımanız gerektiğini öğrenin

AWS Cloud

AWS Game Tech Hızlandırma Kılavuzu

İster oyun geliştirmede yeni olun, ister deneyimli bir oyun uzmanı, AWS Game Tech kullanarak oyun geliştirme deneyimini arttırmanıza yardımcı olacak temel bilgiler burada. Bu kılavuz, AWS Bulut’u kullanmaya başlamak için ücretsiz dijital eğitimlerle birlikte, yüzyüze dersleri, videoları, teknik incelemeleri, sertifikaları ve diğer kaynakları içerir.

Klavuzu İndir
AWS Cloud

Oyunlar için AWS Sunucusuz Kullanım Örnekleri

İşlemleri gerçekleştirmek ve verilerin gerçek zamanlı yönetilmesi gerekmeden işlemek için oyunlarının alt yapısına entegre çalışan sunucusuz araçların nasıl kullanılabileceğine dair bazı örnek oyunlara göz atalım.

Klavuzu İndir

Ücretsiz AWS Hesabı Yaratın

Amazon EC2, Amazon S3 ve Amazon DynamoDB aşamaları dahil
12 aylık ücretsiz erişimden yararlanmak için AWS'yi bugün kullanmaya başlayın.

Ücretsiz Erişim Talep Edin!

Son Yazılar

AWS Cloud
AWS is How Game Tech Edition
Angry Birds Dream Blast

Bu kuşlar çok kızgın. Patlayan, uçan, yok eden ve sinir bozucu domuzları patlatan bu kızgın kuşlar Rovio Entertainment'ın temellerini oluşturur. Bu oyun şirketi, son derece sürükleyici mobil oyunu Angry Birds ile oyun tarihine adını yazdırmayı başardı. Angry Birds, ödüller kazanan, rekorlar kıran ve sıradan gündelik oyunların yüz milyonlarca oyuncu için ne anlama geldiğini yeniden anlamamızı sağlamış bir oyundur.

Dökümanı İndirin
AWS Cloud
AWS is How Game Tech Edition
Milestone

MotoGP'den daha dinamik bir kaç spor var. Hayranlar, heyecanı ve coşkusu hissedilen, sürükleyici oyun deneyimleri talep ediyor. Böylesine hiper gerçekçi oyun deneyimini sunabilmek için, pistlerden takımlara, her bir motosikletin performansına kadar tüm ayrıntılara çok dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle her yıl piyasaya sürülen yeni bir oyunla, her sürümü şimdiye kadarki en iyi hale getirme baskısı da artmaktadır.

Dökümanı İndirin
AWS Cloud
AWS is How Game Tech Edition Vermintide 2

Bir oyunun kendi kendine yayın yapması asla kolay değildir, ancak Fatshark bunu mümkün kılmaktadır. Fatshark, devasa bir dünya inşaa eden masa üstü oyunu Warhammer'dan esinlenerek yoğun bir işbirliğine dayalı FPS oyunu yaratmak için kurgulanmıştır. Vermintide, oyunculara, Children of the Horned Rat—the Skaven’a karşı yan yana dövüştükleri sürükleyici bir fantezi dünyasının kapılarını açıyor.

Dökümanı İndirin
AWS Cloud
Huuuge Games İncelemesi

Huuuge Games, AWS'yi kullanarak yeni oyunlar geliştirmeye ve oyun deneyimini iyileştirmeye odaklanıyor. Şirket, Huuuge Casino gibi popüler çok oyunculu çevrimiçi oyunlar geliştirdi. Amazon EKS, Amazon EMR ve Amazon Neptune kullanarak oyun oynamayı analiz ederken, yönetim görevlerini de otomatik hale getirir.

Siteyi Ziyaret Et
AWS Cloud
AWS Activate Founders Programı

AWS Activate Founders Programı bootstapped ve unbacked oyun girişimcilerine özel özel, AWS'de oyun geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Siteyi Ziyaret Et
AWS Cloud
AWS Game Tech e-Learning modülü

AWS Game Tech e-Learning modülü, bir oyunun türü, platformu veya zorluk derecesi ne olursa olsun AWS'yi kullanmaya başlamanız için gereken tüm alt yapıyı sağlar.

Daha Fazla Bilgi